Dnia 2023-12-17 12:00 miało miejsce spotkanie West Brom vs Stoke City: 1-1

W meczu 22. kolejki Championship drużyny West Brom i Stoke City spotkały się na boisku The Hawthorns. Mecz zakończył się remisem 1-1, a wynik na przerwę również wskazywał remis 1-1. Zawodnicy obu drużyn stawili twarde warunki, co sprawiło, że widowisko było niezwykle emocjonujące.

Sprawozdanie z meczu

Na urokliwym stadionie The Hawthorns odbył się emocjonujący mecz pomiędzy West Brom i Stoke City. Atmosfera na trybunach była elektryzująca, a zawodnicy dawali z siebie wszystko dla swoich drużyn.

Po zaciętej walce na boisku, to goście z Stoke City jako pierwsi otworzyli wynik meczu. W 12. minucie Lynden Gooch wykorzystał doskonałą okazję, ustalając wynik na 0-1 po asyście Bae Jun-Ho, co wywołało euforię wśród kibiców Stoke City.

Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, kiedy Brandon Thomas-Asante w 35. minucie doprowadził do wyrównania, prezentując klasę i skuteczność West Brom. Wynik 1-1 utrzymał się do końca pierwszej połowy, dając nadzieję na emocjonującą drugą połowę.

Drugą połowę można opisać jako zmagania dwóch drużyn, które starały się przełamać impas i zdobyć zwycięskiego gola. Mimo wielu okazji bramkowych, żaden z zespołów nie zdołał udanie wykorzystać szans, co ostatecznie doprowadziło do podziału punktów.

W trakcie meczu było także wiele emocji związanych z kartkami. Za Gospodarzy żółte kartki otrzymali Okay Yokuşlu, Kyle Bartley i Tom Fellows, natomiast Wouter Burger z drużyny Gości został ukarany żółtą kartką.

Mimo zaciętej walki, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola, co ostatecznie zaowocowało remisem 1-1. Warto zauważyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki, co świadczy o fair play zawodników obu zespołów.

Następne mecze dla West Brom to starcia z Middlesbrough, Norwich oraz Leeds, natomiast Stoke City zmierzy się kolejno z Millwall, Birmingham oraz Eibar.