Dnia 2024-03-29 13:00 odbył się mecz pomiędzy Millwall oraz West Brom zakończony wynikiem 1-1

W meczu 39. kolejki Championship pomiędzy drużynami Millwall i West Brom na stadionie The Den padł remis 1-1. Mimo prowadzenia Millwall 1-0 na przerwę, ostatecznie punkty zostały podzielone. Spotkanie odbyło się 4 dni temu, 29 marca o godzinie 13:00, a emocje towarzyszyły kibicom do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy drużynami Millwall a West Brom zakończył się remisem 1-1

W dniu 29 marca 2024 roku na stadionie The Den odbyło się spotkanie pomiędzy drużyną Millwall, która pełniła rolę gospodarza, a ekipą West Brom. Mecz należał do 39. kolejki Championship i przyciągnął uwagę licznie zgromadzonych kibiców.

Sędzią głównym tego starcia był James Bell z Anglii, który miał niełatwe zadanie utrzymania porządku na boisku. Atmosfera na trybunach była niesamowicie gorąca, a zawodnicy obu drużyn byli gotowi na walkę o każdą piłkę.

Millwall wyszło na prowadzenie w 21. minucie za sprawą D. Watmore, który zdobył bramkę po skutecznej akcji z asystą nieznanego jeszcze zawodnika. Gospodarze prowadzili 1-0 do przerwy, co dodatkowo podkręcało emocje na trybunach.

Druga połowa przyniosła odpowiedź gości. W 67. minucie J. Swift strzelił gola dla West Brom, wyrównując tym samym wynik na 1-1. Obie drużyny intensywnie dążyły do zdobycia kolejnej bramki, co sprawiło, że widowisko nabrało jeszcze większego tempa.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. W drużynie gospodarzy żółtą kartkę otrzymał Joe Bryan już w 5. minucie, natomiast dla gości kartoniki zobaczyli Kyle Bartley w 17. minucie oraz Cédric Kipré w 60. minucie. Czerwone kartki nie zostały w tej konfrontacji wywieszone.

Po emocjonującym meczu obie drużyny podzieliły się punktami remisu 1-1. Millwall czeka teraz serie trudnych spotkań z Huddersfield, Leicester oraz Cardiff, natomiast West Brom zmierzy się kolejno z Stoke City, Rotherham i Sunderland. Kibice z pewnością nie mogą narzekać na brak emocji i wrażeń po tym widowisku na The Den.