West Brom - Millwall, wynik spotkania: 0-0

Dnia 2023-04-01 14:00 na stadionie The Hawthorns odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 39. Na przeciw siebie stanęły West Brom oraz Millwall.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy West Brom oraz Millwall wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki West Brom: Brandon Thomas-Asante 57' Daryl Dike 69'

Żółte kartki Millwall: Danny McNamara 54' Tom Bradshaw 69' George Saville 73'

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu West Brom zmierzy się już z Rotherham, następne spotkania z drużynami QPR oraz Stoke City. Kolejno natomiast Millwall z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz Preston.

Oddani fani futbolu śledzą starcia w lidze Championship. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Brandon Thomas-Asante Danny McNamara nieustannie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu mnóstwo pozytywnych emocji. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, widowiskowe gole i asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy graczami są zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, iż widowiska męczą kibica. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. West Brom oraz Millwall jak ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, The Hawthorns.