Dnia 2023-08-26 14:00 na stadionie The Hawthorns odbył się mecz między West Brom i Middlesbrough: wynik 4-2

West Brom kontra Middlesbrough, wynik końcowy 4-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między West Brom i Middlesbrough wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 4-2.

W dniu 2023-08-26 14:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 4 pomiędzy West Brom a Middlesbrough.

Gole strzelali: C. Kipré 22' 1-0 S. Ajayi J. Swift 28' 2-0 J. Molumby E. Latte Lath 29' 2-1 S. Silvera B. Thomas-Asante 47' 3-1 M. Forss 85' 3-2 J. Sarmiento 90' 4-2 A. Mowatt

Żółte kartki West Brom: Semi Ajayi 74' Jeremy Sarmiento 90'

Żółte kartki Middlesbrough: Tommy Smith 32' Morgan Rogers 44' Tommy Smith 51'

Czerwone kartki Middlesbrough: Tommy Smith 51'

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Brom zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Bristol City i Watford. Kolejno natomiast Middlesbrough z Bolton. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Blackburn.

Kibice śledzą fascynujące potyczki ligi Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Semi Ajayi Tommy Smith wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Walki między graczami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że są to zmagania nudne. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. West Brom i Middlesbrough jak ich udział w Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, The Hawthorns.