Spotkanie między West Brom oraz Blackburn zakończone wynikiem 4-1 na obiekcie The Hawthorns dnia 2024-01-13 15:00

Dnia 13 stycznia 2024 roku na stadionie The Hawthorns odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami West Brom i Blackburn. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gospodarzy z wynikiem 4-1, a już po pierwszej połowie West Brom prowadziło 3-0.

Mecz West Brom - Blackburn: Relacja

Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy drużynami West Brom i Blackburn, który odbył się na stadionie The Hawthorns. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1 na korzyść gospodarzy.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowity klimat na trybunach.

Pierwsza bramka padła już w 11 minucie, kiedy Tom Fellows wykorzystał świetne podanie i dał prowadzenie West Brom. Gospodarze zdominowali pierwszą połowę, co przełożyło się na wynik 3-0 do przerwy. Bramki w tej części meczu zdobyli również Brandon Thomas-Asante oraz Dominic Hyam.

W drugiej połowie goście zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem autorstwa Andrew'a Morana, jednak szybko odpowiedzieli gospodarze. Brandon Thomas-Asante zdobył swoją drugą bramkę w 63 minucie, ustalając wynik spotkania na 4-1.

W trakcie meczu padło kilka żółtych kartek. Dla gospodarzy ukarani zostali Kyle Bartley oraz Cédric Kipré, natomiast w drużynie gości nie odnotowano żadnych kartek.

Nie zanotowano żadnych czerwonych kartek w trakcie meczu.

Następne mecze dla West Brom to starcia z zespołami Norwich, Plymouth oraz Birmingham, natomiast Blackburn zmierzy się z drużynami Huddersfield, Cardiff i Wrexham.

Mecz był pełen emocji, a zwycięstwo West Brom ucieszyło ich kibiców. Czy Blackburn zdoła się odbudować po porażce? Odpowiedzi na te pytania poznamy w kolejnych spotkaniach ligowych.