West Brom - Hull City, wynik meczu: 5-2

West Brom - Hull City wynik meczu 5-2. Dnia 2022-08-20 14:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 5 pomiędzy West Brom a Hull City.

Po pierwszej połowie meczu między West Brom i Hull City wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: C. Elder 37' 1-0 J. Swift 48' 2-0 G. Diangana D. Furlong 55' 3-0 D. O'Shea K. Ahearne-Grant 70' 4-0 Ó. Estupiñán 77' 4-1 B. Tetteh D. O'Shea 85' 5-1 M. Phillips Ó. Estupiñán 90' 5-2 B. Tetteh

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Hull City: Óscar Estupiñán 34' Lewie Coyle 53' Tobias Figueiredo 69'

Czerwone kartki Hull City:

Główny arbiter meczu to James Bell, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Brom zmierzy się już z Derby, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Wigan. Kolejno natomiast Hull City z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Sheffield Utd.

Wierni fani z entuzjazmem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Óscar Estupiñán systematycznie gwarantują kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Walki między piłkarzami okazują się zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Bardzo często obserwujemy wyśmienite bramki oraz asysty, ostre faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak West Brom i Hull City z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, The Hawthorns.