Dnia 2023-08-12 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy West Brom i Swansea zakończone wynikiem 3-2

West Brom vs Swansea, wynik końcowy 3-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy West Brom a Swansea wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2023-08-12 14:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 2 pomiędzy West Brom a Swansea.

Gole strzelali: S. Ajayi 18' 1-0 C. Townsend C. Rushworth 50' 2-0 J. Swift 64' 3-0 H. Darling 74' 3-1 C. Patino N. Wood-Gordon 80' 3-2 H. Darling

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 39' Nathaniel Chalobah 90' Alex Palmer 90'

Żółte kartki Swansea: Ben Cabango 49' Oliver Cooper 57' Harry Darling 62' Nathan Wood 71'

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter spotkania - Samuel Barrott, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu West Brom stawi czoła Leeds, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Huddersfield a Swansea z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Bournemouth.

Liczni kibice śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Darnell Furlong Ben Cabango wielokrotnie zaserwowały swoim wiernym kibicom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, iż spotkania nas nudzą. Zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. West Brom i Swansea jak ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak The Hawthorns.