Spotkanie pomiędzy Millwall oraz West Brom zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-10-22 14:00 na obiekcie The Den

Millwall vs West Brom zakończony wynikiem 2-1. Dnia 2022-10-22 14:00 na stadionie The Den rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Millwall oraz West Brom.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Millwall a West Brom wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: J. Swift 20' 0-1 J. Wallace C. Styles 38' 1-1 T. Burey 90' 2-1

Żółte kartki Millwall: Billy Mitchell 31'

Żółte kartki West Brom: Kyle Bartley 68' Kyle Bartley 85'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki West Brom: Kyle Bartley 85'

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Millwall zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Hull City natomiast West Brom z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz QPR.

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak Billy Mitchell Kyle Bartley systematycznie serwują wspaniałym fanom wiele przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska nudzą. Często zdarzają się brutalne faule, spektakularne gole oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić widowiska sportowe znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Millwall i West Brom w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak The Den.