Mecz Burnley vs West Brom dnia 2023-01-20 20:00 - 2-1

Dnia 2023-01-20 20:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki Regular Season - 28. Zmierzyły się ze sobą Burnley oraz West Brom.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Burnley a West Brom zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: D. Furlong 7' 0-1 J. Swift N. Tella 75' 1-1 A. Zaroury S. Twine 87' 2-1

Żółte kartki Burnley: Ian Maatsen 90'

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 42'

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Burnley stawi czoła Ipswich, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Preston a West Brom z Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City oraz Coventry.

Bardzo często mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące potyczki w lidze Championship. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Ian Maatsen Darnell Furlong nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom mnóstwo emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to potyczki mało interesujące. Trafiamy na bezwzględne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Championship oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Burnley oraz West Brom z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Turf Moor.