Na stadionie The Hawthorns dnia 2022-02-14 20:00 miało miejsce spotkanie West Brom - Blackburn zakończone wynikiem 0-0

West Brom - Blackburn, wynik końcowy 0-0. Dnia 2022-02-14 20:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą West Brom i Blackburn.

Po pierwszej połowie meczu między West Brom i Blackburn wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Blackburn: Joe Rankin-Costello 41'

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Brom stawi czoła Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Swansea i Hull City a Blackburn podejmie Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Fulham.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą potyczki w lidze Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Joe Rankin-Costello stale serwują wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Zdarzają się wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zapadające w pamięć walki między graczami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nudne. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship. Udział takich popularnych zespołów jak West Brom i Blackburn w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak The Hawthorns.