Spotkanie Watford kontra West Brom na obiekcie Vicarage Road - końcowy wynik 2-2

Watford kontra West Brom, wynik 2-2. Dnia 2023-09-20 18:45 na stadionie Vicarage Road rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 7 pomiędzy Watford a West Brom.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Watford a West Brom wynik wynosił 2-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: T. Ince 3' 1-0 I. Louza J. Swift 14' 1-1 J. Wallace 17' 1-2 D. Furlong Matheus Martins 23' 2-2 T. Ince

Żółte kartki Watford: Ryan Porteous 53' Imrân Louza 90'

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 26'

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Watford stanie naprzeciw Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Cardiff a West Brom z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Wednesday oraz Birmingham.

Mnóstwo fanów z zaangażowaniem śledzi potyczki, które dotyczą ligi Championship. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Ryan Porteous Jayson Molumby nieraz zaserwowały wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zaciekłe, rzadko bywa, iż widowiska przynudzają. Trafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtą kartką, idealne asysty czy gole zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Watford i West Brom oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Vicarage Road.