Mecz Reading - West Brom dnia 2022-10-15 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium - wynik 0-2

Pierwsza połowa spotkania między Reading oraz West Brom zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-10-15 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Reading i West Brom.

Gole strzelali: M. Phillips 25' 0-1 T. Gardner-Hickman T. Gardner-Hickman 72' 0-2

Żółte kartki Reading: Thomas Ince 16' Mamadou Loum 34' Tom McIntyre 49'

Żółte kartki West Brom: Matt Phillips 60'

Czerwone kartki Reading:

Główny sędzia spotkania - Tim Robinson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Reading stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami Bristol City i Burnley a West Brom z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Sheffield Utd.

Liczna grupa kibiców śledzi niezwykle interesujące potyczki, które startują w lidze Championship. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Thomas Ince Matt Phillips częstokroć zapewniły wspaniałym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki między graczami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, że są to mecze drętwe. Warto więc przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Reading oraz West Brom z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.