Dnia 2022-12-26 15:00 na stadionie Ashton Gate odbyło się spotkanie pomiędzy Bristol City i West Brom zakończone wynikiem 0-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Bristol City a West Brom wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-12-26 15:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Bristol City i West Brom.

Gole strzelali: M. Phillips 9' 0-1 C. Townsend B. Thomas-Asante 75' 0-2 T. Rogić

Żółte kartki Bristol City: Joe Williams 65' Matty James 70'

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 88'

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Bristol City stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Coventry i Swansea a West Brom zmierzy się z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Chesterfield.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą fascynujące potyczki w lidze Championship. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Joe Williams Darnell Furlong bardzo często zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele niezapomnianych przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są nader bezkompromisowe, rzadko bywa, iż spotkania męczą fana. Bardzo często zdarzają się widowiskowe asysty i gole, brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Bristol City oraz West Brom jak ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Ashton Gate.