Dnia 2022-02-19 15:00 miało miejsce spotkanie Luton vs West Brom zakończone wynikiem 2-0

Po pierwszej połowie spotkania między Luton oraz West Brom wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-02-19 15:00 na stadionie Kenilworth Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Luton oraz West Brom.

Gole strzelali: C. Jerome 55' 1-0 K. Naismith A. Campbell 83' 2-0 C. Jerome

Żółte kartki Luton: Amari Bell 36' Allan Campbell 86'

Żółte kartki West Brom: Semi Ajayi 29' Kyle Bartley 84' Jayson Molumby 84'

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Luton stanie naprzeciw Stoke City, następne spotkania z drużynami Derby oraz Chelsea a West Brom z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Hull City.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze Championship. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Amari Bell Semi Ajayi raz za razem zagwarantowały wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące potyczki między zawodnikami z ligi są nieustępliwe, nie często zdarza się, iż zmagania nie są interesujące. Zdarzają się przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Luton oraz West Brom w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Kenilworth Road.