Na stadionie John Smith's Stadium dnia 2021-11-20 15:00 miał miejsce mecz pomiędzy Huddersfield oraz West Brom zakończony wynikiem 1-0

Huddersfield - West Brom, wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Huddersfield a West Brom zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-11-20 15:00 na obiekcie sportowym John Smith's Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Huddersfield oraz West Brom.

Gole strzelali: D. Sinani 6' 1-0 D. Ward

Żółte kartki Huddersfield: Oliver Turton 49'

Żółte kartki West Brom: Cédric Kipré 24' Grady Diangana 50'

Czerwone kartki Huddersfield:

Czerwone kartki West Brom: Jake Livermore 78'

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Huddersfield zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Barnsley. Kolejno natomiast West Brom z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest oraz Coventry.

Bardzo często liczna grupa fanów futbolu śledzi poczynania, które dotyczą ligi Championship. Mocne futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Oliver Turton Cédric Kipré stale zapewniają kapitalnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Trafiamy na ostre sytuacje na faul, efektowne bramki czy asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż potyczki nudzą. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Huddersfield i West Brom w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, John Smith's Stadium.