Dnia 2023-04-29 16:30 na stadionie The Hawthorns odbył się mecz pomiędzy West Brom i Norwich: końcowy wynik 2-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy West Brom oraz Norwich wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-04-29 16:30 na stadionie The Hawthorns rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 45. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Norwich.

Gole strzelali: J. Sargent 41' 0-1 D. Giannoulis C. Townsend 45' 1-1 J. Wallace 56' 2-1 C. Townsend

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Norwich: Sam Byram 16' Liam Gibbs 53'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Madley, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami Blackpool i . Kolejno natomiast Norwich z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi potyczki w lidze Championship. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze jak Sam Byram często serwują wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są niezwykle zażarte, rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nudzą kibica. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy gole, bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać mecze futbolowe ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak West Brom oraz Norwich z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, The Hawthorns.