Bristol City - West Brom, wynik spotkania 2-2

Dnia 2022-03-19 15:00 na stadionie Ashton Gate odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 39. Na przeciw siebie stanęły Bristol City oraz West Brom.

Po pierwszej połowie spotkania między Bristol City a West Brom wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: N. Wells 29' 1-0 A. Weimann K. Ahearne-Grant 68' 1-1 A. Weimann 85' 2-1 R. Atkinson A. Reach 90' 2-2 J. Livermore

Żółte kartki Bristol City: Andreas Weimann 76'

Żółte kartki West Brom: Jake Livermore 36'

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter spotkania to Leigh Doughty, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Bristol City zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Stoke City natomiast West Brom podejmie Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz Stoke City.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej śledzą fascynujące potyczki ligi Championship. Składające się z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Andreas Weimann Jake Livermore raz za razem sprawiają wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Często zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, spektakularne asysty czy bramki, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to zmagania drętwe. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich orazoglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Bristol City oraz West Brom w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Ashton Gate.