Spotkanie Preston - West Brom, wynik końcowy 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Preston a West Brom wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-10-05 19:00 na obiekcie sportowym Deepdale odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Preston i West Brom.

Gole strzelali: E. Riis 7' 1-0 Álvaro Fernández

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 52' Jordan Storey 90'

Żółte kartki West Brom: Grady Diangana 84'

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Preston stanie naprzeciw Bristol City, następne spotkania z drużynami Stoke City i Huddersfield natomiast West Brom podejmie Reading. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Millwall.

Bardzo często fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki ligi Championship. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy jak Benjamin Whiteman Grady Diangana systematycznie gwarantują wspaniałym miłośnikom wiele emocji. Stale natrafiamy na widowiskowe bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania między graczami są niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to zmagania mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Championship i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Preston i West Brom jak ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Deepdale.