Spotkanie Blackpool kontra West Brom dnia 2023-04-18 18:45 na stadionie Bloomfield Road - końcowy wynik 0-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackpool a West Brom wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-04-18 18:45 na stadionie Bloomfield Road odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 43 pomiędzy Blackpool a West Brom.

Gole strzelali: B. Thomas-Asante 18' 0-1 C. Townsend T. Gardner-Hickman 60' 0-2 J. Swift

Żółte kartki Blackpool: Lewis Fiorini 63'

Żółte kartki West Brom: Nathaniel Chalobah 32' Darnell Furlong 55' Marc Albrighton 80'

Czerwone kartki Blackpool:

Główny sędzia spotkania to Stephen Martin, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Blackpool stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Norwich i Sheffield Utd. Kolejno natomiast West Brom z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i .

Dzisiaj liczni fani futbolu z zapałem śledzą poczynania w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Lewis Fiorini Nathaniel Chalobah wielokrotnie sprawiają wyśmienitym fanom wiele wrażeń. Często natrafiamy na bezlitosne faule, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zażarte, nie często zdarza się, iż są to mecze mało interesujące. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe lubianej ligi Championship. Udział takich popularnych zespołów jak Blackpool i West Brom z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Bloomfield Road.