West Brom kontra Swansea, wynik meczu - 2-3

West Brom kontra Swansea, wynik końcowy 2-3.

Pierwsza część spotkania między West Brom a Swansea zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Swansea.

Gole strzelali: M. Sorinola 6' 0-1 R. Manning J. Livermore 48' 1-1 G. Diangana 65' 2-1 J. Wallace O. Ntcham 71' 2-2 M. Obafemi 89' 2-3 O. Ntcham

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 43' Erik Pieters 47' Tom Rogić 53'

Żółte kartki Swansea: Ryan Manning 41'

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu West Brom stanie naprzeciw Preston, następne spotkania z drużynami Luton i Reading a Swansea podejmie Watford. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland i Burnley.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi potyczki, które tyczą się ligi Championship. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Darnell Furlong Ryan Manning niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Zdarzają się ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, spektakularne gole czy asysty zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych zespołów jak West Brom i Swansea z ligi Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak The Hawthorns.