Mecz między West Brom i Millwall zakończony wynikiem 0-0 dnia 2023-09-23 14:00 na stadionie The Hawthorns

Pierwsza połowa meczu między West Brom a Millwall zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2023-09-23 14:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą West Brom i Millwall.

Gole strzelali:

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Millwall: Danny McNamara 89'

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Tom Nield, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Brom zmierzy się już z Preston, następne spotkania z drużynami Sheffield Wednesday i Birmingham a Millwall z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Plymouth i Hull City.

Liczni fani z entuzjazmem śledzą interesujące starcia w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Danny McNamara raz za razem sprawiają swoim wiernym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania między zawodnikami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak West Brom oraz Millwall w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak The Hawthorns.