West Brom vs Millwall, wynik spotkania 1-1

West Brom vs Millwall, wynik 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między West Brom i Millwall zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-09-11 14:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 6. Zmierzyły się West Brom oraz Millwall.

Gole strzelali: K. Bartley 49' 1-0 C. Townsend D. Ballard 55' 1-1 J. Wallace

Żółte kartki West Brom: Cédric Kipré 20'

Żółte kartki Millwall: Billy Mitchell 43' Murray Wallace 60' Matt Smith 90'

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter meczu - Andy Woolmer, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu West Brom stanie naprzeciw Derby, następne spotkania z drużynami Preston oraz QPR a Millwall z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Leicester.

Dzisiaj wierni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Cédric Kipré Billy Mitchell raz za razem zapewniły wyśmienitym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki między zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że są to zmagania mało interesujące. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtą kartką, zapadające w pamięć gole oraz asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak West Brom i Millwall z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, The Hawthorns.