Millwall vs West Brom, wynik meczu 2-0

Pierwsza połowa meczu między Millwall a West Brom zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2022-01-29 15:00 na obiekcie sportowym The Den odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki - 29 pomiędzy Millwall a West Brom.

Gole strzelali: M. Bennett 67' 1-0 B. Afobe B. Afobe 76' 2-0

Żółte kartki Millwall: Mason Bennett 70'

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 88'

Czerwone kartki Millwall:

Główny sędzia meczu to Josh Smith, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Millwall stawi czoła Preston, następne spotkania z drużynami Fulham i Cardiff a West Brom podejmie Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Luton.

Oddani kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak Mason Bennett Darnell Furlong wielokrotnie zapewniły wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Interesujące potyczki między drużynami ligowymi są zajadłe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to mecze mało interesujące. Nieprzerwanie zdarzają się niezwykłe bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwoną kartką, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Millwall i West Brom jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, The Den.