Mecz West Brom vs Swansea zakończony wynikiem 0-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy West Brom a Swansea zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-02-28 20:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 35. Zmierzyły się West Brom oraz Swansea.

Gole strzelali: J. Piroe 79' 0-1 O. Ntcham C. Christie 84' 0-2 K. Smith

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Swansea: Flynn Downes 33' Ben Cabango 64'

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter spotkania - Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Bristol City natomiast Swansea z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Peterborough.

W dzisiejszych czasach wielu fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi ciekawe starcia, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Flynn Downes częstokroć zapewniły własnym fanom mnóstwo emocji. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż mecze nudzą kibica. Obserwujemy spektakularne gole i asysty, nieprzepisowe faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak West Brom oraz Swansea w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak The Hawthorns.