Spotkanie pomiędzy West Brom i Stoke City dnia 2022-11-12 15:00: 2-0

West Brom - Stoke City, wynik końcowy 2-0. Dnia 2022-11-12 15:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki Regular Season - 21. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Stoke City.

Pierwsza część spotkania pomiędzy West Brom a Stoke City zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: K. Bartley 39' 1-0 J. Swift B. Thomas-Asante 50' 2-0

Żółte kartki West Brom: Conor Townsend 90'

Żółte kartki Stoke City: Jordan Thompson 24' Liam Delap 47' Jacob Brown 90'

Czerwone kartki Stoke City:

Sędzią głównym tego spotkania był James Bell, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom stawi czoła Sunderland, następne spotkania z drużynami Rotherham i Coventry natomiast Stoke City z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Rotherham.

W dobie dzisiejszych czasów fani z dużym zapałem śledzą bardzo fascynujące poczynania ligi Championship. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy jak Conor Townsend Jordan Thompson nierzadko zaserwowały kapitalnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami ligowymi są zażarte, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, iż są to mecze nie warte uwagi. Obserwujemy ostre faule, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe znanej ligi Championship. West Brom oraz Stoke City oraz ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, The Hawthorns.