Dnia 2022-05-07 11:30 miał miejsce mecz między West Brom i Barnsley zakończony wynikiem 4-0

W dniu 2022-05-07 11:30 na stadionie The Hawthorns rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 46. Zmierzyły się ze sobą West Brom i Barnsley.

Pierwsza połowa meczu między West Brom oraz Barnsley zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Gole strzelali: K. Ahearne-Grant 37' 1-0 A. Reach 40' 2-0 D. Button M. Clarke 52' 3-0 K. Ahearne-Grant K. Ahearne-Grant 60' 4-0 S. Ajayi

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Barnsley: Matthew Wolfe 88'

Czerwone kartki Barnsley:

Główny sędzia spotkania to L. Doughty. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i natomiast Barnsley zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej wielu kibiców śledzi ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Matthew Wolfe częstokroć zagwarantowały fantastycznym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się idealnie wyliczone gole oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że widowiska męczą kibica. To też warto przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak West Brom oraz Barnsley w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak The Hawthorns.