Na obiekcie Elland Road dnia 2023-08-18 19:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Leeds oraz West Brom - wynik 1-1

W dniu 2023-08-18 19:00 na stadionie Elland Road odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 3. Zmierzyły się Leeds oraz West Brom.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Leeds i West Brom zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: B. Thomas-Asante 52' 0-1 L. Ayling 72' 1-1 D. James

Żółte kartki Leeds: Joe Gelhardt 15' Jamie Shackleton 55' Daniel James 60' Pascal Struijk 78'

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 9' Jayson Molumby 29' Matt Phillips 56' Erik Pieters 71' Okay Yokuşlu 85'

Czerwone kartki Leeds:

Główny sędzia meczu - Matt Donohue, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Leeds stanie naprzeciw Ipswich, następne spotkania z drużynami Salford City oraz Sheffield Wednesday. Kolejno natomiast West Brom zmierzy się z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield oraz Bristol City.

Wielu kibiców śledzi potyczki ligi Championship. Składające się z utalentowanych graczy drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Joe Gelhardt Darnell Furlong wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Często natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż spotkania męczą kibica. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Leeds i West Brom i ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Elland Road.