Back to Top

Mecz West Brom vs Sunderland, wynik 0-1

Dnia 2024-04-13 14:00 na obiekcie The Hawthorns odbyło się spotkanie West Brom kontra Sunderland zakończone wynikiem 0-1

W meczu 43. kolejki Championship, rozegranym na stadionie The Hawthorns, drużyna West Brom podejmowała Sunderland. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sunderland 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył zespół gości jeszcze przed przerwą, utrzymując wynik do końcowego gwizdka sędziego. Mecz miał miejsce 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00, co oznacza, że od rozegrania spotkania minęły już dwa dni.

West Brom - Sunderland, wynik 0-1

Spotkanie West Brom vs Sunderland, wynik końcowy 0-1

W niedzielnym starciu na The Hawthorns, drużyna West Brom podejmowała zespół Sunderland w ramach 43. kolejki Championship. Mecz ten odbył się dwa dni temu o godzinie 14:00, a emocje sięgały zenitu w starciu, które zakończyło się wynikiem 0-1 na korzyść gości.

West Brom vs Watford 2-2

Mecz West Brom - Watford dnia 2024-04-01 14:00 - 2-2

W ostatnim starciu rozegranym 6 dni temu na stadionie The Hawthorns, drużyny West Brom i Watford podzieliły się punktami po emocjonującym meczu w ramach 40. kolejki Championship. Mimo że wynik na przerwę wskazywał na brak bramek, to w drugiej połowie obie drużyny zdołały pokazać skuteczność, kończąc spotkanie remisem 2-2.

Stoke City - West Brom wynik 2-2

Stoke City kontra West Brom, wynik meczu - 2-2

W meczu 41. kolejki Championship, rozegranym w bet365 Stadium, Stoke City zmierzyło się z West Brom. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, po emocjonującej rywalizacji, która miała miejsce dwa dni temu. Pomimo prowadzenia West Brom 1-0 na przerwę, to ostatecznie to gospodarze zdołali wywalczyć punkt po skutecznej końcówce.

Mecz Stoke City vs West Brom 2-2

Mecz Stoke City - West Brom, wynik 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Stoke City i West Brom zakończył się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się 6 kwietnia o godzinie 14:00 na bet365 Stadium w ramach 41. kolejki ligi Championship, okazało się emocjonującym widowiskiem. Mimo prowadzenia 0-1 dla West Brom na przerwie, ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami po skutecznym rewanżu Stoke City w drugiej połowie.

Millwall kontra West Brom zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2024-03-29 13:00 odbył się mecz pomiędzy Millwall oraz West Brom zakończony wynikiem 1-1

W meczu 39. kolejki Championship pomiędzy drużynami Millwall i West Brom na stadionie The Den padł remis 1-1. Mimo prowadzenia Millwall 1-0 na przerwę, ostatecznie punkty zostały podzielone. Spotkanie odbyło się 4 dni temu, 29 marca o godzinie 13:00, a emocje towarzyszyły kibicom do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz West Brom kontra Bristol City, wynik końcowy 2-0

Mecz między West Brom oraz Bristol City dnia 2024-03-16 15:00 na stadionie The Hawthorns: wynik 2-0

W ostatnim spotkaniu 38. kolejki Championship, drużyna West Brom podejmowała Bristol City na stadionie The Hawthorns. Mecz odbył się dwa dni temu, 16 marca o godzinie 15:00. West Brom zdominowało rywali, zakończyło mecz z wynikiem 2-0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie.

Mecz Huddersfield - West Brom, wynik 1-4

Spotkanie Huddersfield - West Brom zakończone wynikiem 1-4 na stadionie John Smith's Stadium

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Huddersfield i West Brom w ramach 37. kolejki Championship dostarczył wielu emocji i zwrotów akcji. Pomimo prowadzenia 1-0 na przerwie, gospodarze nie byli w stanie obronić wyniku przed zdecydowaną grą rywali. Po ostatecznym gwizdku sędziego na John Smith's Stadium, to zespół West Brom cieszył się z zasłużonego zwycięstwa 4-1, pozostawiając kibiców Huddersfield rozczarowanych. Mecz ten odbył się 10 marca o godzinie 12:00, a teraz analizujemy go z pełnym zaangażowaniem.

Mecz West Brom kontra Coventry wynik meczu 2-1

West Brom - Coventry, wynik spotkania - 2-1

W ostatnim spotkaniu 35. kolejki Championship, drużyna West Brom podejmowała u siebie Coventry w meczu pełnym emocji. Mimo agresywnej postawy obu zespołów, gospodarze zdołali sięgnąć po zwycięstwo, pokonując rywali 2-1. Mecz odbył się na stadionie The Hawthorns w dniu 1 marca 2024 roku o godzinie 20:00, a wynik na przerwę wskazywał na wyraźne prowadzenie West Brom 2-0.

Ważny mecz drużyny

Mecz pomiędzy Reading kontra West Brom, wynik końcowy 0-2

Pierwsza połowa spotkania między Reading oraz West Brom zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.