Na obiekcie The Hawthorns miał miejsce mecz West Brom kontra Hull City: końcowy wynik 5-2

West Brom kontra Hull City 5-2. W dniu 2022-08-20 14:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki Regular Season - 5 pomiędzy West Brom a Hull City.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy West Brom i Hull City zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 5-2.

Gole strzelali: C. Elder 37' 1-0 J. Swift 48' 2-0 G. Diangana D. Furlong 55' 3-0 D. O'Shea K. Ahearne-Grant 70' 4-0 Ó. Estupiñán 77' 4-1 B. Tetteh D. O'Shea 85' 5-1 M. Phillips Ó. Estupiñán 90' 5-2 B. Tetteh

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Hull City: Óscar Estupiñán 34' Lewie Coyle 53' Tobias Figueiredo 69'

Czerwone kartki Hull City:

Główny arbiter spotkania - James Bell, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna West Brom stanie naprzeciw Wigan, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Coventry. Kolejno natomiast Hull City z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Stoke City.

Dzisiaj kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące potyczki ligi Championship. Interesujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Óscar Estupiñán stale sprawiają kapitalnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na wyjątkowe bramki i asysty, ostre faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż mecze nie są warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. West Brom i Hull City oraz ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, The Hawthorns.