Na stadionie The Hawthorns dnia 2022-12-17 15:00 miało miejsce spotkanie między West Brom oraz Rotherham zakończone wynikiem 3-0

Pierwsza połowa meczu między West Brom oraz Rotherham zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-12-17 15:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 23 pomiędzy West Brom a Rotherham.

Gole strzelali: J. Wallace 20' 1-0 T. Rogić G. Diangana 57' 2-0 J. Wallace B. Thomas-Asante 70' 3-0

Żółte kartki West Brom: Dara O'Shea 78'

Żółte kartki Rotherham: Cameron Humphreys 69' Georgie Kelly 72'

Czerwone kartki Rotherham:

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna West Brom stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Preston natomiast Rotherham z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield oraz Millwall.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą poczynania ligi Championship. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Dara O'Shea Cameron Humphreys nader często zaserwowały wspaniałym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Zmagania między graczami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, iż potyczki nie są warte uwagi. Natrafiamy na idealne asysty i bramki, bezwzględne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak West Brom oraz Rotherham z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak The Hawthorns.