West Brom kontra Birmingham, wynik meczu 2-3

Dnia 2022-09-14 19:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Birmingham.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy West Brom i Birmingham wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: S. Hogan 14' 0-1 J. Bacuna J. Wallace 23' 1-1 J. Molumby S. Hogan 54' 1-2 J. Bacuna S. Hogan 71' 1-3 T. Deeney B. Thomas-Asante 83' 2-3

Żółte kartki West Brom: Conor Townsend 42' Taylor Gardner-Hickman 64'

Żółte kartki Birmingham: Scott Hogan 90' Dion Sanderson 90'

Czerwone kartki Birmingham:

Główny sędzia spotkania to Josh Smith, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Brom stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami Preston i Luton natomiast Birmingham z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Bristol City.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą starcia w lidze Championship. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Conor Townsend Scott Hogan raz za razem zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zagorzałe, nie często okazuje się, że są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się przepiękne gole oraz asysty, ostre faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe znanej ligi Championship i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak West Brom i Birmingham z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, The Hawthorns.