Na obiekcie The Hawthorns odbył się mecz West Brom vs Cardiff zakończony wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie spotkania między West Brom oraz Cardiff wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-08-17 19:00 na stadionie The Hawthorns odbył się mecz ligi Championship kolejki 4 pomiędzy West Brom a Cardiff.

Gole strzelali:

Żółte kartki West Brom: Dara O'Shea 21' Jake Livermore 31' Jayson Molumby 54'

Żółte kartki Cardiff: Sheyi Ojo 33' Perry Ng 48' Ryan Allsop 72'

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Brom stawi czoła Derby, następne spotkania z drużynami Huddersfield oraz Wigan. Kolejno natomiast Cardiff podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Millwall.

Oddani fani z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze Championship. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Dara O'Shea Sheyi Ojo nieraz zapewniły własnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Systematycznie zdarzają się zapadające w pamięć gole oraz asysty, ostre faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie ligi Championship. Udział takich zespołów jak West Brom oraz Cardiff w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, The Hawthorns.