Blackburn - West Brom, wynik spotkania: 2-1

W dniu 2022-08-14 14:00 na stadionie Ewood Park odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Blackburn i West Brom.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Blackburn a West Brom zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: B. Brereton 41' 1-0 S. Gallagher S. Gallagher 47' 2-0 B. Brereton G. Diangana 59' 2-1

Żółte kartki Blackburn: Sam Gallagher 5' John Buckley 77' Bradley Dack 89' Lewis Travis 90'

Żółte kartki West Brom: John Swift 37'

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia meczu to Josh Smith, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Blackburn stawi czoła Reading, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Bradford a West Brom podejmie Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Derby.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi pasjonujące poczynania ligi Championship. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Sam Gallagher John Swift często zapewniają kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie obserwujemy idealnie wyliczone bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to potyczki nie warte uwagi. Warto więc oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Blackburn oraz West Brom oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Ewood Park.