Na obiekcie The Hawthorns dnia 2022-04-15 14:00 odbyło się spotkanie pomiędzy West Brom i Blackpool zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2022-04-15 14:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 42. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Blackpool.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy West Brom a Blackpool wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: A. Carroll 42' 1-0 A. Reach M. Ekpiteta 53' 1-1 K. Ahearne-Grant 90' 2-1

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Blackpool: James Husband 71'

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter spotkania - Jeremy Simpson, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami Reading i Barnsley natomiast Blackpool z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley i Derby.

Wielu kibiców śledzi ciekawe potyczki w lidze Championship. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze jak James Husband raz za razem zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Systematycznie zdarzają się książkowe gole oraz asysty, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami okazują się bardzo nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak West Brom oraz Blackpool w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, The Hawthorns.