Mecz Blackpool - West Brom na stadionie Bloomfield Road - 0-0

Dnia 2021-11-23 19:45 na obiekcie sportowym Bloomfield Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 19 pomiędzy Blackpool a West Brom.

Pierwsza połowa meczu między Blackpool a West Brom zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Blackpool: Ryan Wintle 51' Keshi Anderson 58'

Żółte kartki West Brom: Cédric Kipré 45' Karlan Grant 88'

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter spotkania - Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Blackpool stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami Derby oraz Peterborough. Kolejno natomiast West Brom z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Barnsley.

Bardzo często liczni fani śledzą poczynania ligi Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Ryan Wintle Cédric Kipré często zapewniły pierwszorzędnym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Wielokrotnie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, idealne gole i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Blackpool i West Brom jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Bloomfield Road.